لیست قیمت آرایش و شستشو حیوانات (گرومینگ) سال ۱۴۰۲

آیا تا به حال دقت کردید که سگتان روی زمین غلت می خورد، بدنش را لیس می زند یا موهایش را می جود؟ اینها روشهای او برای تمیز نگه داشتن است. با این حال، گاهی اوقات او به کمی کمک شما نیاز دارد تا به بهترین شکل ظاهر و بوی خود را حس کند.

اما نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. راه هایی برای سالم و تمیز نگه داشتن پوست، مو، سگ خود را در اینجا بخوانید.

حمام کردن: توصیه میشود که سگ ها را حداقل هر سه ماه یک بار شستشو کنید، اما برخی از آنها ممکن است نیاز به حمام های مکرر داشته باشند بخصوص اگر زمان زیادی را در خارج از منزل سپری کند یا مشکلات پوستی داشته باشد.

در اینجا چند مورد وجود دارد که به سلامت سگ شما کمک می کند. نظافت منظم با برس یا شانه با از بین بردن کثیفی، پخش روغن های طبیعی در سراسر پوشت، با جلوگیری از گره خوردن و تمیز نگه داشتن پوست، کمک می کند تا موهای حیوان خانگی شما در شرایط خوبی قرار گیرد.

به‌علاوه، زمان نظافت زمان بسیار خوبی برای بررسی کک‌ها و کک‌ها است – آن لکه‌های کوچک سیاه که نشان می‌دهند حیوان خانگی شما میزبان خانواده کک‌ها است.

ریزش مو : اگرچه ریزش موهای قدیمی یا آسیب دیده برای سگ ها یک فرآیند طبیعی است، اما میزان و دفعات ریزش مو اغلب به سلامت، نوع نژاد و فصل آنها بستگی دارد. بسیاری از سگ‌ها در زمستان پوشش‌های ضخیمی ایجاد می‌کنند که در بهار می‌ریزند.

با این حال، سگ هایی که همیشه در داخل خانه نگهداری می شوند، مستعد نوسانات کوچکتر در ضخامت پوشش هستند و در تمام سال به طور یکنواخت ریزش دارند. ب

مشکلات پوستی: پوست سگ شما نشانه ای از سلامت کلی اوست، بنابراین مهم است که آن را در حالت سلامت نگه دارید. هنگامی که یک مشکل پوستی رخ می دهد، سگ شما ممکن است با خاراندن بیش از حد، جویدن و/یا لیسیدن واکنش دهد. طیف وسیعی از علل  از جمله انگل های خارجی، عفونت ها، آلرژی ها، مشکلات متابولیک و استرس، یا ترکیبی از اینها ممکن است مسبب باشند. ب

مراقبت از دندان مسواک زدن منظم دندان‌های سگ، همراه با رژیم غذایی سالم و اسباب‌بازی‌های جویدنی فراوان، می‌تواند کمک زیادی به حفظ سلامت دهان او کند. باکتری ها و غذاهای تشکیل دهنده پلاک می توانند باعث تجمع روی دندان سگ شوند. 

هزینه شستشو و اصلاح حیوانات خانگی ۱۴۰۲

 

قیمت های ذیل قیمت پایه بوده و در صورت وجود گره  یا نمدی بودن به مبالغ افزوده میگردد.

هزینه شستشو ارتباط با جثه و نژاد سگ دارد.

کلیه خدمات توسط گرومر مجرب  ارائه می گردد.

در صورتی که صرفا تصمیم به اصلاح در این مرکز داریدو شستشو انجام نمی دهید  توصیه می گردد قبل از مراجعه، شستشو پت را انجام دهید.

جهت هماهنگی و تعیین وقت با تلفن ۴۴۳۰۴۷۳۹ با ما در کلینیک دامپزشکی پت پلاس تماس حاصل فرمایید.

 

اصلاح و شستشو با تعیین وقت صورت میگیرد

  • قیمت آرایش سگ پامر با قیچی  از ۴۵۰۰۰۰ تومان

  • قیمت اصلاح سگ پودل با قچی از  ۵۵۰۰۰۰ تومان

  • قیمت اصلاح سگ با ماشین از ۳۵۰۰۰۰ تومان

  • قیمت شستشو  سگ یا گربه  از ۲۵۰۰۰۰ تومان

  • قیمت اصلاح گربه از ۳۰۰۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *